top of page

4-Daagse Reis

Donderdag 5 t/m zondag 8 mei 2022

Dag 1 : Donderdag 5 mei 2022

We vertrekken ’s morgens met de touringcar richting Tsjechië.  Onderweg zijn er verschillende pauzes om de benen te strekken en te lunchen.  Tegen de avond dineren we in een restaurant in Dresden of bij het restaurant van de Pilsner Urquell in Pilsen (afhankelijk van de reisroute). Na afloop vervolgen we onze reis en komen we omstreeks 20.30/21.00 uur aan in ons viersterrenhotel in Praag.

 

Dag 2: Vrijdag 6 mei 2022  

Na het ontbijt bieden we optioneel een excursie aan:

 

  • Stadswandeling o.l.v. Nederlandstalige gidsen:

Een circa 3-uur durende excursie door de Joodse Altstadt van Praag met onder andere de Staronova Synagoge, het Joods raadhuis, de Karlsbrug, het raadhuis met het astronomisch uurwerk, het Wenclasplein, de Kruittoren en het Nationaal Theater.

Optioneel: Lunchen tijdens een rondvaart op de Moldau.

 

  • Een excursie naar Theresienstadt.

Tijdens deze indrukwekkende excursie nemen wij u mee naar het voormalige concentratiekamp Theresiënstadt, ofwel Terezin. Het beruchte kamp ligt ca. 60 km van Praag.

De excursie voert u langs het gehele complex van het concentratiekamp waar de sporen van het verleden nog goed zichtbaar zijn.

Indien u niet meegaat met de excursie zal de bus u in de ochtend afzetten in het centrum.

​

Omstreeks 14.00 /15.00 uur zijn we weer terug in Praag waar we ons klaarmaken voor de (piano) repetitie met de solisten en het kinderkoor.

De repetitie zal plaatsvinden in een repetitiezaal, bijvoorbeeld in het gebouw van de Tsjechische Rundfunk. Tijdstip bijvoorbeeld van 15.30 tot 18.30 uur. 

 

Dag 3: Zaterdag 7 mei 2022

Onbetwist het hoogtepunt van de reis: optreden in de Smetana – Concertzaal!

 

De ochtend is ter vrije besteding. Indien gewenst kunnen we nog een excursie inplannen:

Wederom een stadswandeling, maar dit keer door de Praagse Burcht met de St. Vituskathedraal, Loretta kerk en de zgn. paleizenroute in de wijk Mala Strana. 

 

I.v.m. het concert deze avond zullen we de warme (3 gangen) maaltijd deze middag nuttigen, en wel in één van de restaurants van de Obecni Dum. 

 

 

Tegen het einde van de middag verzamelen we ons weer bij de Smetanazaal voor de generale repetitie.

 

Na een korte pauze, waarin iedereen nog een broodje kan eten, starten we met het concert. Aanvang om 20.00 uur.

 

After Party: Na afloop een gezellige Party met ‘bubbels en hapjes’, in het concertgebouw.

​

Dag 4: Zondag 8 mei 2022

Alweer de laatste dag van deze onvergetelijke reis. Na het ontbijt vertrekken we terug naar Nederland. Tijdens de terugreis zijn regelmatig stops, voor koffie en de lunch. Daarnaast maken we nog een lange stop voor het diner bij een wegrestaurant.

Omstreeks 21.00 /22.00 uur  arriveert u weer thuis. Boordevol indrukken, en vele ervaringen rijker!

€ 399,- p.p.

4 dagen

Inclusief:                      

  • Vervoer per en beschikking over luxe touringcar, voorzien van tv, catering en toilet

  • 3 overnachtingen in een 2-persoonskamer

  • Verblijf in viersterrenhotel o.b.v. logies en ontbijt

  • 3 – gangen diner tijdens de heenreis

  • 3 – gangen middag maaltijd  in het restaurant behorende bij de Concertzaal Smetana, in Obecni Dum op dag 3

  • Repetitie in Praag

  • Generale repetitie met orkest in de Smetana- Concertzaal

  • Concert in de Smetanazaal

  • Partners/sympathisanten krijgen een gratis toegang voor het concert

  • ‘After Party’ na het concert incl. een drankje

  • Stadswandeling o.l.v. Nederlandstalige gidsen

  • Toeristenbelasting van Praag.

  • Programmaboekje:  ‘van Dag tot Dag’ met alle informatie voor de reis.  

Exclusief:  

  • Eventuele optionele excursies   

  • Lunches en drankjes bij de maaltijden (tenzij anders is vermeld)

  • Overige maaltijden

  • Verzekeringen

  • Reserveringskosten, € 7,50 per persoon

 

Toeslagen / extra opties:

  • Toeslag voor een 1-pers. kamer   
    €  29,- p.p.p.n

  • Entree & rondleiding Teresiënstadt volwassenen  
    € 9,50 p.p.

  • Entree & rondleiding Teresiënstadt senioren  (65+)                  
    € 7,50 p.p.

  • Extra stadswandeling o.l.v een NL sprekende gids (vr en za)                € 5,00 p.p.

​

Opstapplaatsen:

Worden later bepaald aan de hand van de inschrijvingen.

​

Vanaf 10 personen kunnen we een opstapplaats naar wens toevoegen.

​

Arrangement zonder vervoer heen en terugreis naar Praag.  

 

4 dagen € 340,- p.p.

 

Transferers van en naar de luchthaven in Praag zijn niet inbegrepen. Indien u de reis boekt o.b.v. eigen vervoer biedt dit ook geen garantie op een busplaats in Praag. Het openbaar vervoersnetwerk in Praag is echter zeer goed en de hotels liggen allemaal op loopafstand van het openbaar vervoer.

bottom of page